top of page

P&K Transport 

Transport krajowy i międzynarodowy nie ma przed nami tajemnic. Bezkompromisowa jakość usług oraz kompleksowa oferta spedycyjno - transportowa to nasz klucz do sukcesu. W czym się specjalizujemy? W przewozie towarów zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami.

PK Transport i Spedycja, to ceniony partner na dynamicznie rozwijającym się rynku TSL. Specjalizujemy się w krajowym
i międzynarodowym drogowym przewozie rzeczy – świadczymy usługi obejmujące profesjonalną i kompleksową obsługę spedycyjno-transportową w Polsce i poza jej granicami. 

Kompleksowość naszych usług powoduje, że jesteśmy liderem w transporcie międzynarodowym. Wiemy, jak skutecznie
i bezpiecznie dojechać do wyznaczonego celu. Dbamy o jakość naszych usług, poprzez ciągłe inwestycje i rozwój kwalifikacji naszej kadry.  
Wszystko, co robimy – robimy z pasją! Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przewozów, poprzez ubezpieczenie towaru. Nasi kierowcy są w ciągłej łączności ze spedytorami. Wyruszamy w trasę z misją, która jest dla nas wyznacznikiem naszej jakości.

 

Nasza oferta usług jest tak skonstruowana, aby dostosować się do Państwa potrzeb. W naszej bazie znajdą Państwo samochody o różnej kubaturze oraz ładowności do 24 ton. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również ekspresowe dostawy towarów. Działamy błyskawicznie, nie bojąc się nowych możliwości.


Wśród naszych usług, znajdą Państwo ofertę, realizowaną na terenie naszego kraju. To, co nas wyróżnia, to rzetelność, niezawodność i terminowość świadczonych usług.

Nasze realizacje obejmują zarówno przewozy całopojazdowe, częściowe jak i przewozy o zwiększonym stopniu ryzyka materiały niebezpieczne ADR. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie.

Korzystając z naszych usług w zakresie transportu , Mają Państwo pewność, że towar, który Państwo nam powierzyli, będzie dostarczony we wskazane miejsce – szybko, bezpiecznie, komfortowo dla obu stron. Zaufanie jakim nas Państwo obdarzają jest dla nas bardzo cenne.

Z każdej podjętej realizacji, wywiązujemy się najlepiej jak tylko potrafimy. Dla każdego klienta waży jest czas realizacji, dlatego robimy wszystko, aby jak najszybciej zrealizować powierzone nam zadanie.

Możecie na nas liczyć!

bottom of page